Hakkımızda

YSL TARIM DIŞ TİCARET A.Ş uzun yıllardan bu yana Kayseri Yeşilhisar ilçesinde yüzlerce hektar alanda tarla bitkileri yetiştiriciliği, meyve bahçeciliği ve fidan üretimi yapmaktadır.

Daha sağlıklı, kaliteli ve ekonomik ürün nasıl elde edebiliriz adına başlayan araştırmalarımız bugün bizi bitki besleme alanında ülkemizin sektörde önemli ve öncü bir paydaşı haline getirmiştir.

Tarımsal ürün yetiştirmek, bir üretici olarak çok iyi biliyoruz ki; Emek yoğun ve aynı zamanda da artık oldukça masraflı bir iş kolu haline gelmiştir. Günümüzde ki rekabet ortamını düşündüğümüzde, bir yetiştirici olarak, hasattan sonra emeğimizin karşılığını alabilmek adına artık birim alandan daha fazla, sağlıklı ve kaliteli ürün elde etmek zorundayız. Bunu sağlayabilmek için de girdileri düşürmek ve harcadığımız her kuruşun hakkını almak mecburiyetindeyiz.

YSL TARIM DIŞ TİCARET A.Ş bu anlayışla, gerek yurtdışında ki lisansör firmaları aracılığı ile gerekse bünyesinde yer alan kimyagerlerinin çok uzun yıllara dayanan araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu ortaya koydukları ürünleri üreticimizin kullanımına sunarak, üreticimizin artık daha karlı bir şekilde faaliyet göstermesine odaklanmıştır.

Bugün ülkemizde ürünlerimizi tercih eden binlerce çiftçimize ve 20'yi aşkın ülkeye ihracatımız ile dünyanın farklı bölgelerinde ki üreticilere değer katıyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

YSL TARIM DIŞ TİCARET A.Ş bitki besleme alanında üreticilerimize ve dünyanın farklı coğrafyalarında bulunan üreticilere kaliteli, ekonomik, insana ve doğaya saygılı ürünler sunmayı kendisine bir misyon edinmiştir.

YSL TARIM DIŞ TİCARET A.Ş sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunarak yeni formülasyonlar geliştirmeyi, yurt içinde ve yurt dışında geliştirilen üstün nitelikli ürünleri üreticilerin hizmetine sunarak sektörün öncüsü olmayı sürdürmeyi de kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

Hasadınız bereketli,Kazancınız bol olsun.

Saygılarımla,

YSL TARIM DIŞ TİCARET A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet Yeşil